Tourist Guide

     
. Koncert „Polonia, res sacra” z okazji Święta Niepodległości odbędzie się na Scenie Ołtarzew w dniu 09.11.2019r.(sobota) o godz. 19:15. Na koncert zaprasza Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie  oraz Dyrektor Domu Kultury „Uśmiech”  
.    Strzelnica U27 i 3 Pułk Szwoleżerów Mazowieckich zapraszają na otwarte STRZELECKIE ZAWODY NIEPODLEGŁOŚCI ( każdy możne wziąć udział w zawodach, nie potrzeba zezwolenia na broń) w dniu 11.11.2019 r. w godz. 10:00 - 20:00 Wpisowe 30 zł
   W związku z nadchodzącym Świętem Zmarłych zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu w rejonie Cmentarza w Ołtarzewie. Dla poprawy komunikacji w dniach od 1 do 3 listopada 2019 r. zostanie wyłączony z ruchu odcinek ul. Parkowej od skrzyżowania z ul. Lipową do skrzyżowania z ul. Umiastowską. Wyłączenie nie dotyczy linii autobusowej 713 i innych pojazdów zbiorowego transportu publicznego. Odwiedzających groby prosimy o pozostawienie samochodów w miejscach wyznaczonych do parkowania. Udostępniony będzie również parking na ternie Strzelnicy U27 (wjazd od strony ul. Umiastowskiej), gdzie nad porządkiem czuwać będą harcerze oraz parking na terenie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Obrońców Warszawy (wjazd od strony ul. Lipowej). Prosimy nie zastawiać chodników samochodami pamiętając o pieszych zwłaszcza w ul. Parkowej. Samochody można także zostawić po jednej stronie drogi wzdłuż ulicy J. Kilińskiego i przy Wyższym Seminarium Duchownym. Nad bezpieczeństwem czuwać będą dodatkowe patrole Straży Miejskiej i Policji.    
FaLang translation system by Faboba

Tourist Application

Films from Ożarów Mazowiecki

Welcome to:


Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.