Informator Turystyczny

Sekcja łucznictwa działa przy Klubie Sportowym „Ożarowianka” od 2006 r. Zawodnicy uzyskują osiągnięcia na zawodach międzyklubowych, wojewódzkich, makroregionalnych i ogólnopolskich takich jak: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich, Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Warszawska Olimpiada Młodzieży i Puchar Mazowsza Młodzików i Dzieci.

Łucznicy KS Ożarowianki kwalifikują się również każdego roku do kadr wojewódzkich juniorów młodszych i kadr wojewódzkich młodzików. Klub jest organizatorem zawodów o zasięgu regionalnym, makroregionalnym i ogólnopolskim, jak również obozów łuczniczych, kursów instruktorów i sędziów w łucznictwie.

W sezonie letnim zajęcia pod chmurką odbywają się na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ożarowie Mazowieckim (w planach Kaputy – ul. Sochaczewska 217, gdzie urządzono tory łucznicze - dojazd autobusem lini 813).

W sezonie zimowym sekcja Łucznicza działa na antresoli sali gimnastycznej gimnazjum w Ożarowie Mazowieckim.

REGULAMIN

TRENERZY

FaLang translation system by Faboba

Aplikacja Turystyczna

Filmy z Ożarowa Maz.

Zapraszamy na:

Strony WWW CMS | Pozycjonowanie | Agencja Interaktywna Poznań | Webster-Studio
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.